ART / Lithographs / Giclée 13557174
nr 1355 7174
Jockum Nordström
(f. 1963), Sverige
Jockum Nordström (b. 1963), Sweden. Composition. Signerad JOCKUM, 73. Sheet: 50x70 cm, unframed, smärre vikskada i vänster hörn.
Gicléetryck, Komposition. Signerad JOCKUM, 73. Bladets mått: 50x70 cm, oramat löst blad
Condition: smärre vikskada i vänster hörn
Jockum Nordström, Swedish painter, born 1963.
4000
SEK 5200
Monday October 19 2020
at 19:07:15
3.000 kr
3.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Robot)
4.600 kr
4.800 kr (Robot)
5.000 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik